Клуб маса АЛДЕА

Original price was: 18,740.00 ден.Current price is: 14,990.00 ден.-20% Попуст

Клуб маса АЛДЕА е изработена од 8мм транспарентно калено стакло и сребрен нерогосувачки челик со хромирана рамка.

Димензии 120 х 60 х 45 цм

Нема на залиха

Категорија: ,
Сподели
На врвот
Кошничка 0