Клуб маса КРОКОДИЛ

Original price was: 17,650.00 ден.Current price is: 15,000.00 ден.-15% Попуст

Уникатинот модел КРОКОДИЛ е комплетно изработен во фурниран медијапан.

Димензии 90 х 90 х 39 цм

Нема на залиха

Категорија:
Сподели
На врвот
Кошничка 0