ЛЕЖАЈ ХЕРМАН

Original price was: 34,000.00 ден.Current price is: 30,600.00 ден.-10% Попуст

Без душек и без магацински простор
Димензија за душек: 200 x 160 цм
Вкупна димензија: 210 × 204 × 113 цм

Можност за изработка на душек 200х140 и 200х180 и 200х200 цм

на залиха

Категорија: ,
Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени