Душек GOLDFLEX

6,700.00 ден 13,000.00 ден-5% Попуст

SKU: не се применув Категорија: ,
Сподели

Опис

Ви го претставуваме нашиот алое вера душек обложен со прекрасна, мека и свиленеста ткаенина потопена во алое вера.

Алое верата има широка примена во козметичката индустрија и во алтернативната медицина поради нејзините смирувачки и подмладувачки својства. Оваа ткаенина со алое вера Ви нуди природна антибактериска и смирувачка средина. Материјалот е многу мек и свиленкаст на допир, а истовремено е длабоко моделиран со што може да ги задоволи и вкусовите на најпребирливите.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени