Душек GOLDFLEX

7,000.00 ден 13,500.00 ден-10% Попуст

Категорија: ,
Сподели

Опис

Ви го претставуваме нашиот алое вера душек обложен со прекрасна, мека и свиленеста ткаенина потопена во алое вера.

Алое верата има широка примена во козметичката индустрија и во алтернативната медицина поради нејзините смирувачки и подмладувачки својства. Оваа ткаенина со алое вера Ви нуди природна антибактериска и смирувачка средина. Материјалот е многу мек и свиленкаст на допир, а истовремено е длабоко моделиран со што може да ги задоволи и вкусовите на најпребирливите.

На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени