Продажба!

Агол ИНА

47,700.00 ден-10% Попуст

Димензии 285 х 205 цм

на залиха

SKU: 851 Категорија: ,
Сподели

Опис

Тапацир
Тапацир Мебел-ткаенина или комбинација на еко кожа / ткаенина за мебел
Шевови во тапацир во боја (TT)
Кедри Подлога за перниче во тапацир во боја или во контраст
Фиксна или отстранлива Поправена

Пополнувач
Седиште / потпирач за грб Wireидно јадро обложено со слој од полиуретанска пена со густина од 25 кг / м3
Јас потпирач за грб 80×55 со кедар – двосед l / d – 2 парчиња; продолжена фотелја – 1 парче;
Исполнет со мешавина од снегулки од полиуретанска пена и акрилни влакна
Укр. перници МЈ 45 * 45 – продолжена фотелја – 2 ЕЕЗ.
Исполнет со мешавина од снегулки од полиуретанска пена и акрилни влакна
Куќиште / рачна полиуретанска пена со густина од 25 kg / m³ + слој од акрилни влакна со густина од 200 gr / m²

Гестела
Рам Чамова, буково дрво, иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и Спојувач
Поддршка на седиштето Жичено јадро
Потпирач за грб –

Механизам и душек
Тип ножици за спуштање на потпирачот за грб

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. подлога. Метал
Метална боја

Логирај Се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте лозинката? Внесете го вашето корисничко име или е-пошта. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени