Продажба!

Агол ИБИЦА

55,000.00 ден-11% Попуст

Димензии : 290 x 210 цм

Димензии за спиење : 190 х 160 цм

на залиха

SKU: 1364 Категорија: ,
Сподели

Опис

Тапацир
Тапацир Мебел за ткаенина; Еко-кожа (СТП);
комбинации: СТП + ткаенина за мебел;
Шевови во тапацир во боја (TT)
Кедери –
Фиксна или отстранлива Поправена

Пополнувач
Јас седишта Полиуретанска пена со густина од 32 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2
Јас потпирач за грб 70×50 – снегулки од сунѓер
Укр. перници 40×40 – снегулки од сунѓер
Куќиште / рачна полиуретанска пена со густина од 20 кг / м2

Гестела
Рам Чамова, букава дрва, иверица, рафинирана иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и спојници
Суспензија на седиштата Пролет на цик-цак
Потпирач за грб –

Механизам и душек
Тип ножици со амортизери

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. подлога. Пластика
Метална боја

На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени