Продажба!

Агол ХЕРА ЛУКС

73,800.00 ден-10% Попуст

Димензии : 290 x 210 цм

на залиха

Сподели

Опис

Тапацир
Тапацир Мебел за ткаенина; Еко кожа (СТП); Комбинација;
Шевови во тапацир во боја (TT)
Кедери –
Фиксна или отстранлива Поправена

Пополнувач
Јас со. седишта Полиуретанска пена со густина од 32 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2
Јас со. потпирач за грб силиконски влакна
Укр. перници SJ – 60×60 см – меридијан = 2 парчиња. – силиконски влакна
MJ – 45×45 cm – меридијан = 1 компјутер. – силиконски влакна
Куќиште / рачна полиуретанска пена со густина од 20 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2

Гестела
Рам Чамова, буково дрво, иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и спојници
Поддршка на седиштата Еластичен ремен
Потпирачот за грб се потпира Еластичен ремен

Механизам и душек
Тип механизам за отворање M во две набори
Душек Полиуретанска пена со густина од 25 кг / м2

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. мат Дрвено
Боја Темен орев или по желба на клиентот од достапна

Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени