Продажба!

Агол ФИРЕНЦА

68,400.00 ден-10% Попуст

Димензии 275 х 190 цм

 

на залиха

Сподели

Опис

Пополнувач
Јас седишта Полиуретанска пена со густина од 32 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2
Јас потпирач за грб Полиуретанска пена со густина од 22 kg / m³ + слој од акрилни влакна со густина од 200 gr / m²
Укр. перници –
Куќиште / рачна полиуретанска пена со густина од 20 кг / м2

Гестела
Рам Чамова, буково дрво, иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и спојници
Поддршка на седиштата –
Потпирач за грб Еластичен ремен

Механизам и душек
Механизам за извлекување во три набори со ротирачки потпирач за грб
Душек Полиуретанска пена со густина од 25 кг / м2 димензии 190х140х11 см

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. подлога. Дрвено
Црна боја или по избор на клиентот од достапните нијанси

 

Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени