Агол ДОРА

Original price was: 52,500.00 ден.Current price is: 45,600.00 ден.-13% Попуст

Димензија 260 х 190 цм

 

на залиха

Сподели

Опис

Пополнувач
Јас седишта Полиуретанска пена со густина од 32 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2
Јас потпирач за грб силиконски влакна
Укр. перници –
Куќиште / рачна полиуретанска пена со густина од 20 кг / м2

Гестела
Рам Чамова, букава дрва, иверица, рафинирана иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и спојници
Поддршка на седиштата Еластичен ремен
Потпирач за грб –

Механизам и душек
Тип Ножици за извлекување – механизам за подигнување
Душек Полиуретанска пена со густина од 23 кг / м2

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. подлога. Дрвено
Боја црна или по желба на клиентот од достапните нијанси

 

На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени