ТТФ БУГЛЕМ

Original price was: 75,000.00 ден.Current price is: 67,500.00 ден.-10% Попуст

Димензии на тросед 220 х 95 цм
Димензии на фотелја 85 х 70 цм
Со механизам за спиење
Високо квалитетен штоф

на залиха

Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени