Т-Маса КАСИО

Original price was: 24,000.00 ден.Current price is: 21,600.00 ден.-10% Попуст

Метални ногарки во комбинација со медијапан плотна
Димензија 160 х 90 цм
(можност за изработка и во други димензии и со механизам за проширување)

на залиха

Категорија:
Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени