Клуб маса ГЕОМЕТРИК

Original price was: 14,100.00 ден.Current price is: 11,990.00 ден.-15% Попуст

Клуб маса ГЕОМЕТРИК е изработена од 8мм транспарентно калено стакло и сребрен нерогосувачки челик со хромирана рамка.

Димензии 120 х 60 х 45 цм

Нема на залиха

Категорија: ,
Сподели
На врвот
Кошничка 0