ФР ЛЕЖАЈ АПОЛО(мемори душек)

Original price was: 42,600.00 ден.Current price is: 38,300.00 ден.-10% Попуст

Душек со мемори пена + антиалергиска и антибактериска (aloevera) навлака.

Со магацински простор.

Димензии на душек: 200 x 160 цм

Димензии на лежај : 250 x 185 x 95 цм

на залиха

Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени