Агол СЕНА-2

Original price was: 47,000.00 ден.Current price is: 42,500.00 ден.-10% Попуст

Димензии : 260 x 190 цм

на залиха

Сподели

Опис

Тапацир
Тапацир Мебел за ткаенина; Еко кожа (СТП); Комбинација;
Конци во тапацир во боја (TT) или во контраст (CC)
Кедери –
Фиксна или отстранлива Поправена

Пополнувач
Јас седишта Полиуретанска пена со густина од 32 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2
Јас потпирач за грб Снегулки од сунѓер
Укр. перници 40х40см Снегулки од сунѓер
Тело / рачна полиуретанска пена со густина од 25 kg / m³ + слој од акрилни влакна со густина од 200 gr / m²

Гестела
Рам Чамова, буково дрво, иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и спојници
Суспензија на седиштата Бран извори
Потпирач за грб Еластичен ремен

Механизам и душек
Тип механизам за извлекување
Душек Полиуретанска пена со густина од 32 кг / м2 димензии 220х150см

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. подлога. Дрвено
Боја темна боја на орев (Венге)

На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени