Продажба!

Агол НЕВАДА

47,500.00 ден-10% Попуст

Димензии : 250 х 175 цм

 

 

на залиха

Сподели

Опис

Тапацир
Тапацир Мебел за ткаенина; Еко кожа (СТП); Кожа / крст;
Обоени рабови (ТТ)
Кедери –
Фиксна или отстранлива Поправена

Пополнувач
Јас седишта густина на полиуретанска пена 32 кг / м2 + слој од акрилни влакна агустин 200 гр / м²
Јас потпирач за грб Густина на полиуретанска пена 22 kg / m³ + слој од акрилни влакна агустин 200 gr / m²
Укр. перници –
Куќиште / парапет Полиуретанска пена со густина од 25 kg / m³ + слоевити влакна со густина од 200 gr / m²

Гестела
Рам Чамова, буково дрво, иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и спојници
Поддршка на седиштата Еластичен ремен
Потпирач за грб Еластичен ремен

Механизам и душек
Извлечете тип на ножици
Душек Полиуретанска пена со густина од 25 кг / м2 димензии 145х65см

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. подлога. Дрвено
Боја на Венге

Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени