Бесплатна достава за сите нарачки

Попусти до 30% на експонати

Продажба!

Агол ЛУЦИЈА

76,900.00 ден-9% Попуст

Аголната гарнитура ЛУЦИЈА е уникатен модел со своето силиконско полнење и убав дизајн.

Димензии 290 х 260 х 100 х 93 цм

Производител: NAMESTAJ TAHIROVIC (Srbija)

на залиха

SKU: 1572 Категорија: ,
Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Агол ЛУЦИЈА

How to measure
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени