Агол ЛУЦИЈА

Original price was: 94,700.00 ден.Current price is: 85,000.00 ден.-10% Попуст

Аголната гарнитура ЛУЦИЈА е уникатен модел со своето силиконско полнење и убав дизајн.

Димензии 290 х 260 х 100 х 93 цм

Производител: NAMESTAJ TAHIROVIC (Srbija)

на залиха

Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени