Продажба!

Агол БАРБАДОС

67,000.00 ден-10% Попуст

Димензии : 275 х 230 цм

 

на залиха

Сподели

Опис

Пополнувач
Јас седишта Полиуретанска пена со густина од 32 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2
Јас потпирач за грб Јадро од полиуретанска пена со густина од 18 кг / м2 обложена со слој од силиконски влакна
Укр. перници –
Тело / рачна полиуретанска пена со густина од 22 kg / m³ + слој од акрилни влакна со густина од 200 gr / m²

Гестела
Рам Чамова, буково дрво, иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и спојници
Суспензија на седиштата Бран извори
Потпирач за грб Еластичен ремен

Механизам и душек
Тип Ножици за извлекување
Душек полиуретанска пена со густина од 25 kg / m³ + слој од акрилни влакна со густина од 200 gr / m² димензии 158 * 65 cm

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. подлога. Дрвено
Боја темна боја на орев (Венге)

 

Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени