Стол ВИП (голд)

Original price was: 7,200.00 ден.Current price is: 6,490.00 ден.-10% Попуст

Уникатниот модел СТОЛ ВИП е изработен со метални златни ногарки и крем штоф.

Димензии 47 х 50 х 92 цм

Нема на залиха

Сподели
На врвот
Кошничка 0