ТТФ ТИЛСИМ

76,500.00 ден-10% Попуст

Димензии на тросед 220 х 100 цм
Димензии на фотелја 85 х 70 цм
Со механизам за спиење
Високо квалитетен штоф

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени