Продажба!

ТДФ ФЛАЈ

84,500.00 ден-10% Попуст

на залиха

Сподели

Опис

Тапацир
Мебел-ткаенина за тапацир (еко-кожа (СТП); кожа / крст;
Тапацир во боја (TT) или контраст (CC)
Кедери –
Фиксна или отстранлива

Пополнувач
Јас со. седишта густина на полиуретанска пена 30 кг / м2 + слој на густина на влакна од влакна 200 гр / м2
Јас со. потпирач за грб Густина на полиуретанска пена 22 кг / м2 + слој густина на влакна од влакна 200 гр / м2
Укр. перници –
Куќиште / рачен материјал Полиуретанска пена со густина од 20 кг / м2

Гестела
Рам Чамова, буково дрво, иверица, фазер, сив камен
Конструкција Лепак и спојници
Поддршка на седиштата Еластичен ремен
Потпирач за грб Еластичен ремен

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. мат Метал
Метална боја

 

На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени