Стол РАФАЕЛ

6,990.00 ден-21% Попуст

Модел РАФАЕЛ тапациран во мебел штоф АMSTERDAM велвет

Дрвени ногарки

Ротирачки механизам 360 степени

Димензии:

Висина – 83 цм

Ширина – 38 цм

Длабочина – 43 цм

SKU: не се применув Категорија: , ,
Сподели
На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени