Продажба!

Стол НОА-М

5,950.00 ден-15% Попуст

Димензии:
ширина: 47 см
висина: 86 см
должина: 60 ​​см
должина на седлото: 45 см
висина на седлото: 47 см
тежина: 8,2 кг

на залиха

Сподели
Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени