Стол КАНДИНО

2,900.00 ден-41% Попуст

Модел КАНДИНО тапациран во мебел штоф АMSTERDAM велвет

Пескарени метални мат ногарки

Димензии:

Висина – 82 цм

Ширина – 46 цм

Длабочина – 39 цм

SKU: не се применув Категорија: , ,
Сподели
На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени