Продажба!

Стол КАНДИНО

3,950.00 ден-19% Попуст

Модел КАНДИНО тапациран во мебел штоф АMSTERDAM велвет

Пескарени метални мат ногарки

Димензии:

Висина – 82 цм

Ширина – 46 цм

Длабочина – 39 цм

SKU: не се применув Категорија: , ,
Сподели
Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени