Продажба!

Стол АРГО

1,590.00 ден-20% Попуст

Модел АРГО тапациран во мебел штоф BRONX

Пескарени метални мат ногарки

Димензии:

Висина – 97 цм

Ширина – 44 цм

Длабочина – 39 цм

{{clear}}
SKU: не се применув Категорија: , , ,
Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени