Софа масичка ФИНИТО

5,990.00 ден-17% Попуст

Софа масичка ФИНИТО е изработена од 8мм сиво калено стакло и сребрен нерогосувачки челик со хромирана рамка.

Димензии 50 х 30 х 50 цм

на залиха

Категорија: ,
Сподели
На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени