Продажба!

Софа масичка ФИНИТО

5,990.00 ден-17% Попуст

Софа масичка ФИНИТО е изработена од 8мм сиво калено стакло и сребрен нерогосувачки челик со хромирана рамка.

Димензии 50 х 30 х 50 цм

на залиха

Категорија: ,
Сподели
Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени