Продажба!

Клуб маса МОРИЗ

15,850.00 ден-14% Попуст

2бр масички изработени со метални ногарки и керамичка плоча

Димензии Ф80х45 + Ф60х40 цм

на залиха

Категорија:
Сподели

Опис

Сет од две кружни масички за кафе, помалата во бел мермер и поголемата во црн мермер со златни вени. Врвовите за маса се направени од синтеруван камен и се дебели 1,2 cm. Синтеруваниот камен е направен од комбинација на природен камен во различни бои и има неколку предности во однос на обичната керамика. Тој е поцврст од големите керамички плочи и не се крши лесно. Во споредба со природните гранитни плочи, тој е и природно водоотпорен. Исто така е поеколошки отколку хемиски обработените кварцни плочи. Поголемата маса е висока 45 cm и има дијаметар од 80 cm, додека помалата е висока 40 cm и има дијаметар од 60 cm. Основата на двете маси е направена од метални ногарки. Поставете ја масата така што ќе може да се стави помала маса под поголемата, заземајќи помалку простор. Можете да ги користите одделно или да ги споите заедно според вашите потреби. Максималната носивост на масите е 120 kg по маса.

Логирај Се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте лозинката? Внесете го вашето корисничко име или е-пошта. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени