Продажба!

К – ВИЕНА

14,900.00 ден-10% Попуст

на залиха

Сподели

Опис

Димензија 130х70цм – Висина 45цм

Изработена комплетно во фурниран медијапан. Со својата елипсовидна форма и модерен дизајн на ногарки, моделот к – виена соврешно ке се вклопи во вашиот простор.

На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени