Продажба!

К – ТОКИО

15,800.00 ден-7% Попуст

Изработена комплетно во фурниран медијапан орев. Беспрекорен дизајн во елипсовидна форма со простор за секаков вид на магазински списанија и сл.

на залиха

Сподели

Опис

Димензии: 130 x 70 цм   , висина 45 цм

На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени