Бесплатна достава за сите нарачки

Попусти до 30% на експонати

Продажба!

К – ПРАГА

18,000.00 ден-8% Попуст

Димензии: 130 x 70 цм  , висина 45цм

Изработена комплетно во фурниран медијапан. За сите љубители на рустик стил го создадовме моделот прага.Со 2 фиоки за дополнително да се искористи внатрешниот простор.

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени