Продажба!

K – 803

15,500.00 ден-10% Попуст

Димензии: 130 x 70 цм , висина 45цм
Изработена комплетно во фурниран и фарбан медијапан ( плотна ). Елегантен модел за сите љубители на прави линии во изборот на маса.

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени