Продажба!

K – 802Ф

14,500.00 ден-9% Попуст

Димензии: 130 x 70 цм , висина 45цм
Изработена комплетно во фарбан медијапан висок сјај. Модерен дизајн со интереснии линии кај моделот 802ф , во средина со црно стакло во плотна. Прекрасен модел за сечиј простор.

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени