Продажба!

К – 800

15,500.00 ден-9% Попуст

Димензии: 130 x 70 цм , висина 45цм

Изработена комплетно во фурниран медијапан,комбинација на две бои венге и орев. К- 800 еден од најбараните модели на клуб маса со едноставни прави линии а воедно интересен и несекојдневен дизајн.

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени