Продажба!

K – 703

15,000.00 ден-9% Попуст

Димензии: 205 x 70 цм
Изработена комплетно во фурниран медијапан.Голема практичност кај моделот к -703, се отвара и се собира понискиот дел од масата.Модерен дизајн со интересна форма,совршен за вашиот простор.

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени