Продажба!

К – 605

15,500.00 ден-9% Попуст

Димензии: 130 x 75 цм  , висина 45цм

Изработена во фурниран медијапан со црно стакло. Со своите едноствни и модернизирани линии кај ногарките и збогатен дизајн со црно стакло ја прават оваа маса совршена за сечиј простор.

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени