Продажба!

К – 604

15,900.00 ден-8% Попуст

Димензии: 130 x 70 цм , висина 45цм

Изработена комплетно од медијапан комбинација фарбан и фурниран мдф.Ногарките во 3д стил ја прават оваа маса сосема необична и различна од сите други модели.

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени