Продажба!

К – 602

15,500.00 ден-10% Попуст

Димензии: 130 x 70 цм , висина 45цм
Изработена комплетно во фурниран медијапан.Внатрешните 2 столбови ја прават оваа клуб маса беспрекорно стабилна, со прави линии едноставен и елегантен модел.

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени