Продажба!

К – 302

16,500.00 ден-8% Попуст

Димензии: 105 x 80  + 40 цм  , висина 45 цм

Изработена комплетно од фурниран медијапан. По потреба се отвара и се собира моделот к-302 со 2бр фиоки. Прави и едноставни линии кој го прават интересен овој модел за вашиот простор.

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени