Продажба!

К – 301

22,000.00 ден-10% Попуст

Димензии: 130 x 70 цм , висина 45цм

Изработена комплетно од фурниран медијапан.За сите љубители на алкохол измисливме простор за секаков вид на флаши кои ке ви се на дофат кај клуб масичката.

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени