Продажба!

К – 300

18,500.00 ден-10% Попуст

Димензии: 110 x 85 + 40 цм

Изработена комплетно од фурниран медијапан. Се отвара по потреба и се добива 150цм простор,со фиоки.Модерен дизајн и голема практичност во моделот к-300.

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени