Продажба!

К – 1000Ф

19,900.00 ден-12% Попуст

Димензии: 120 x 70 цм  , висина 45цм

Изработена комплетно во фарбан медијапан висок сјај. Голема функционалност кај овој модел со 2бр мали фиоки и круг што се отвара и врти 360 степени за зголемување на просторот на масата.

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени