Продажба!

Фотелја ФЛОРЕЛА

9,990.00 ден-20% Попуст

Модел ФЛОРЕЛА тапациран во мебел штоф АMSTERDAM велвет

Златни метални ногарки

Димензии:

Висина – 72 цм

Ширина – 54 цм

Длабочина – 54 цм

SKU: не се применув Категорија:
Сподели
Логирај Се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте лозинката? Внесете го вашето корисничко име или е-пошта. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени